IT i technologie LIFESTYLE

Natec zaprezentował rocznicowe podkładki pod mysz

Polski producent przygotował podkładki z grafikami

Data publikacji: 2018-10-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Natec zaprezentował rocznicowe podkładki pod mysz
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Polski producent przygotował podkładki z grafikami niepodległościowymi

Natec zaprezentował rocznicowe podkładki pod mysz LIFESTYLE, IT i technologie - Polski producent przygotował podkładki z grafikami niepodległościowymi

Natec, producent elektroniki biurowej i użytkowej, od pewnego czasu wypuszcza na rynek limitowane edycje podkładek pod mysz. Wcześniej mogliśmy zobaczyć propozycje z rozpisanymi niedzielami wolnymi od handlu utrzymane w klimacie PRL oraz dwie podkładki z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Tym razem polski producent przygotował podkładki z grafikami niepodległościowymi.

Nowe podkładki nawiązują do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz setnej rocznicy zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Na ich powierzchni możemy zatem zobaczyć motywy obecnej Warszawy zestawione z bitewną ilustracją polskich ułanów oraz flagę powstańczą symbolizującą Powstanie Wielkopolskie.

Produkt jest skierowany zarówno do kolekcjonerów, jak również do każdego kto chciałby w nietypowy sposób uczcić ten ważny dla Polski rok. Podkładki poza wartością okolicznościową i kolekcjonerską charakteryzują się również dobrymi właściwościami użytkowymi. Jej wymiary wynoszą odpowiednio (dł. x szer. x wys.) 250x210x2 mm. Wierzchnia warstwa została wykonana z tkaniny, a spód z gumy, dzięki czemu podkładka trzyma się pewnie na miejscu.

Podkładka jest dostępna w cenie 9,99 zł.

 

Specyfikacja:

– Długość: 250 mm

– Szerokość: 210 mm

– Wysokość: 2 mm

– Materiał: tkanina (wierzch), guma (spód)

 

 

 

Źródło: Natec

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Natec zaprezentował rocznicowe podkładki pod mysz LIFESTYLE, IT i technologie - Polski producent przygotował podkładki z grafikami niepodległościowymi
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

A to już wiesz?  Limitowana, świąteczna kolekcja wyjątkowo cienkich etui od Puro już w Polsce.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy