BIZNES IT i technologie

John Tavares obejmuje stanowisko Vice President, GPO w Commvault

Data publikacji: 2021-01-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: John Tavares obejmuje stanowisko Vice President, GPO w Commvault
Kategoria: BIZNES, IT i technologie

Commvault powołuje Johna Tavaresa na stanowisko Vice President, Global Partner Organization. Tavares będzie odpowiedzialny za nadzorowanie rozwoju GPO i wzmacnianie relacji firmy z partnerami na całym świecie.

John Tavares obejmuje stanowisko Vice President, GPO w Commvault BIZNES, IT i technologie - Commvault powołuje Johna Tavaresa na stanowisko Vice President, Global Partner Organization. Tavares będzie odpowiedzialny za nadzorowanie rozwoju GPO i wzmacnianie relacji firmy z partnerami na całym świecie.

Commvault, globalny lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania danymi w środowiskach chmurowych i lokalnych, właśnie ogłosił powołanie Johna Tavaresa na stanowisko Vice President, Global Partner Organization.

 

Na nowym stanowisku Tavares będzie odpowiedzialny za nadzorowanie rozwoju globalnej Organizacji Partnerskiej  Commvault i wzmacnianie relacji firmy z partnerami na całym świecie. Tavares przechodzi do Commvault z Dell EMC, gdzie przez ostatnie 25 lat pracował na różnych stanowiskach kierowniczych. Zajmował się sprzedażą, najpierw w EMC, a następnie po fuzji w Dell EMC. Skutecznie rozwijał działalność firmy w zakresie centrów danych, oferując oprogramowanie, sprzęt i usługi, zbudował światowej klasy zespół sprzedaży i konsekwentnie, z roku na rok, zwiększał przychody.

 

„Cieszę się, że mogę wnieść moje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży do Commvault i pomóc firmie w dalszym rozwoju jej reputacji w zakresie dostarczania zaufanych rozwiązań do zarządzania danymi klasy korporacyjnej w całym kanale globalnym” – powiedział Tavares. „Global Partner Organization dokonała niesamowitych rzeczy, zwłaszcza w zeszłym roku w tak niepewnych czasach. Cieszę się, że będę mógł wykorzystać tę dynamikę i nawiązać  długotrwałe relacje partnerskie, które przyniosą korzyści naszym klientom”.

 

W związku z tą zmianą Mercer Rowe, dotychczasowy Vice President Global Partner Organization, obejmie stanowisko Area Vice President na rynku japońskim. Skoncentruje się na rozwoju Metallic oraz dywizji SaaS, a także dalszym wzmacnianiu obecności Commvault w regionie Azji i Pacyfiku.

 

„John dołącza do Commvault w idealnym momencie – wnosząc swoją cenną wiedzę i doświadczenie do Global Partner Organization i służąc jako barometr tego, czego możemy się spodziewać w następnym roku podatkowym” – powiedział Riccardo Di Blasio, Chief Revenue Officer w Commvault. „Jestem przekonany, że John jako szef naszej GPO wzmocni naszą współpracę z partnerami, pozwalając na dotarcie do nowych odbiorców i rynków”.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
John Tavares obejmuje stanowisko Vice President, GPO w Commvault BIZNES, IT i technologie - Commvault powołuje Johna Tavaresa na stanowisko Vice President, Global Partner Organization. Tavares będzie odpowiedzialny za nadzorowanie rozwoju GPO i wzmacnianie relacji firmy z partnerami na całym świecie.
Hashtagi: #BIZNES #IT i technologie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy