BIZNES IT i technologie

Huawei prezentuje nową koncepcję infrastruktury hiperkonwergentnej

Huawei prezentuje nową koncepcję infrastruktury hiperkonwergentnej
Warszawa, 5 kwietnia 2019

Data publikacji: 2019-04-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Huawei prezentuje nową koncepcję infrastruktury hiperkonwergentnej
Kategoria: BIZNES, IT i technologie

Warszawa, 5 kwietnia 2019 r.

Huawei prezentuje nową koncepcję infrastruktury hiperkonwergentnej BIZNES, IT i technologie - Warszawa, 5 kwietnia 2019 r.

Podczas tegorocznej konferencji Huawei Eco-Partner w Fuzhou w Chinach zaprezentowano koncepcję infrastruktury hiperkonwergentnej, którą charakteryzuje hasło – "Any Workload, Any Site, One System". Zakłada ona wykorzystanie zalet takich rozwiązań jak FusionCube i FusionAccess Desktop Cloud, które są oparte na tej infrastrukturze, co ma pomóc klientom zbudować chmurę typu „wszystko w jednym”.

 

Dzięki innowacyjnej technologii i wydajności, rozwiązania FusionCube i FusionAccess Huawei w najnowszym raporcie IDC zajęły pierwsze miejsca na chińskim rynku rozwiązań hiperkonwergentnych oraz rozwiązań chmurowych do obsługi wirtualnych pulpitów. Ponadto, FusionCube otrzymało status „challenger” w najnowszym zestawieniu Gartner Magic Quadrant, poświęconym infrastrukturze hiperkonwergentnej. Do tej pory jest to jedyne w Chinach hiperkonwergentne rozwiązanie uwzględnione w „magicznych kwadrantach”.

 

– Koncepcja infrastruktury hiperkonwergentnej zgodnej z wizją "Any Workload, Any Site, One System" ma pozwolić na zbudowanie infrastruktury w modelu „wszystko w jednym" dla firmowego centrum danych i elementów brzegowych. Umożliwia to obsługę dowolnych obciążeń i pomaga w przejściu od hiperkonwergencji do pełnej konwergencji. Dodatkowo zapewnia bardziej wydajne, niezawodne i uproszczone usługi – powiedział Philip Chiang, Hyper-Converged Intelligent Storage and Data Management General Manager w Huawei.

 

FusionCube od Huawei wykorzystywane jest przez globalne przedsiębiorstwa, agencje rządowe, instytucje finansowe oraz placówki dydaktyczne i medyczne. M.in. China Everbright Bank, France TF1, Sinopec i COFCO Coca-Cola wykorzystały FusionCube do budowania korporacyjnej platformy chmurowej.

 

Huawei FusionAccess Desktop Cloud Solution używane jest natomiast przez ponad 4000 klientów korporacyjnych i ponad 1,5 miliona użytkowników końcowych w ponad 110 krajach oraz regionach świata. Rozwiązanie jest szeroko stosowane w edukacji, administracji państwowej, finansach, transporcie, dużych przedsiębiorstwach, mediach, służbie zdrowia, energetyce i wielu innych branżach.

A to już wiesz?  CallStranger: luka zagrażająca miliardom urządzeń

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Huawei prezentuje nową koncepcję infrastruktury hiperkonwergentnej BIZNES, IT i technologie - Warszawa, 5 kwietnia 2019 r.
Hashtagi: #BIZNES #IT i technologie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy