Google Narzdzia SEO i SEM SEO Google spam

Google gratulujemy trzydziestki

Webmasterzy monitorujący pozycje swoich stron pod określone słowa kluczowe informują o wielu identycznych “spadkach” stron.

Przykładowa zmiana pozycji strony:

Das Platz 31 Phänomen

za Seo blog

W dyskusji paragraf 31 polscy webmasterzy informują o wielu powtarzających się sytuacjach kiedy Google obniża pozycję strony i umiejscawia ją na pozycji 31, lub obniża pozycję strony w wynikach o 31 pozycji.

Wg. sugestii filtr 31 to “kara” Google za spamowanie linkami (np w księgach gości, blogów), używanie przekierowań js, i tworzenie doorway pages

Informacje o 31 na forach:

webproworld
webpronews
Google Says “No Ranking Soup for You”

W szczególności warto zainteresować się wiadomościami na grupie dyskusyjnej google dla webmasterów – Google Webmaster Help.

Warto zainteresować się jeszcze jednym z wpisów ma forum Pio dotyczacym ręcznego oceniania wyników przez osoby zatrudniane przez Google:

a jednak tak jest. mam kolege ktory pracuje w holandii w google quality Rater.
Polega to na tym ze sie oglada strony z 200 pierwszych wynkow na w miare komercyjne frazy.

Jako ocene stronie sie przypisuje :
ratings -> Vital ..Useful.. Relevant … Not Relevant .. Off Topic.. i oprocz tego: Flags : Spam , Directory / Search results , Porn , Malicious , itp.
W holandii placa 14 euro za godzine, maja dosc duzo tych ludzi, wszyscy zatrudnieni sa na umowe czasowa (tlumacze..).
sam chcialem sie zatrudnic zeby podwindowac pare stron, ale moj kolega mi powiedzial ze nie moze mnie byc w bazie whois..
jesli ktos chcialby sie zatrudnic. moge podac namiary na pw

No i sprawa się wyjaśnia sama (?) jak napisał Oleq, nie pozostaje nic innego tylko zatrudnić się w Google i oceniać swoje strony.

Similar Posts

One thought on “Google gratulujemy trzydziestki

Comments are closed.