Aktualności

Google dalej szuka inżynierów

Na Akademii Ekonomicznej w Krakowie trwa Studencki Festiwal Informatyczny. Na trzy dni, od 8 do 10 marca, Kraków ma zmienić się w centrum polskiej informatyki, a to za sprawą trzeciego już Studenckiego Festiwalu Informatycznego.

W hali widowiskowej Akademii Ekonomicznej w Krakowie ponad dwa tysiące słuchaczy z całej Polski będzie uczestniczyło w 21 wykładach poświęconych takim tematom jak Web 2.0, języki dynamiczne czy algorytmika.

Jak powiedział Wojciech Burkot, dyrektor Centrum R&D w Krakowie Googel szuka najlepszych: Szukamy najzdolniejszych inżynierów – inteligentnych i mających duży potencjał w dziedzinie tworzenia oprogramowania, o doskonałych kwalifikacjach
w dziedzinie informatyki

Spotkanie w Krakowie zaszczycą swoją obecnością sławy świata informatyki, m.in.: Lukas Renggli, Michael Foord, Jacek Laskowski. Lukas Renggli opowie o Seaside – frameworku do tworzenia zaawansowanych aplikacji webowych w Smalltalku, Michael Foord przedstawi tworzenie aplikacji WinForms za pomocą IronPythona, a Jacek Laskowski wygłosi prelekcję na temat Apache Geronimo v2, serwera aplikacyjnego Java EE 5. Poza tym usłyszeć będzie można m.in. dobre rady na temat projektowania zabezpieczeń sieciowych czy wykład o informatyce, która naśladuje naturę.

Warto też zwrócić uwagę na wykład Grega Badrosa o systemie reklam kontekstowych Google Ads oraz Vahe Amirbekyana, który przedstawi kulisy internetowego giganta aukcyjnego eBay.

Strona http://www.sfi.org.pl/
Lokalizacja: http://www.sfi.org.pl/uczestnicy
Pelegenci: http://www.sfi.org.pl/prelegenci

Similar Posts