BIZNES IT i technologie

Delock wprowadza repeater sygnału DisplayPort 8K

Delock wprowadza repeater sygnału DisplayPort 8K
Choć technologia bezprzewodowa jest wygodna, nie zawsze jest idealna. Tam, gdzie odległości są duże, a transmisja sygnału wideo musi być płynna zachodzi potrzeba jego

Data publikacji: 2019-12-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Delock wprowadza repeater sygnału DisplayPort 8K
Kategoria: BIZNES, IT i technologie

Choć technologia bezprzewodowa jest wygodna, nie zawsze jest idealna. Tam, gdzie odległości są duże, a transmisja sygnału wideo musi być płynna zachodzi potrzeba jego wzmocnienia.

Delock wprowadza repeater sygnału DisplayPort 8K BIZNES, IT i technologie - Choć technologia bezprzewodowa jest wygodna, nie zawsze jest idealna. Tam, gdzie odległości są duże, a transmisja sygnału wideo musi być płynna zachodzi potrzeba jego wzmocnienia.

Choć technologia bezprzewodowa jest wygodna, nie zawsze jest idealna. Tam, gdzie odległości są duże, a transmisja sygnału wideo musi być płynna zachodzi potrzeba jego wzmocnienia. Jedno z takich urządzeń – wzmacniacz sygnału, które ma poradzić sobie w takich sytuacjach pojawiło się w portfolio firmy Delock.

Repeater Delock 11474 jest zgodny ze standardem DisplayPort 1.4 i starszymi. Podłączony do dwumetrowego przewodu wychodzącego np. z komputera PC jest w stanie przekazać wzmocniony sygnał na kolejny kabel o długości do dziesięciu metrów. Tym samym można zestawić stabilne połączenie między sprzętem i ekranem oddalonymi o maksymalnie 12 metrów.
 
Urządzenie Delock DisplayPort 1.4 8K pozwala na przesył danych audio-wideo z prędkością do 32,4 Gbps, wspierając standard HBR3. Oznacza to, że dysponując kompatybilnym sprzętem możemy strumieniować multimedia w jakości 8K30 (7680 x 4320 px @ 30 Hz).
Wzmacniacz sygnału Delock DisplayPort 1.4 8K powinien trafić na polski rynek jeszcze w tym roku. Przewidywana cena to ok. 250 zł.
    
Dane techniczne:
•    model: 11474
•    wymiary (D x S x W): ok. 55 x 54 x 20 mm
•    złącza:
    o    20-pinowe DisplayPort (wejście i wyjście)
    o    zasilanie
•    standard: DisplayPort 1.4, kompatybilny wstecz z 1.3, 1.2 i 1.1
•    wspierane standardy: HBR3 (8,1 Gbps/kanał; do 32,4 Gbps sumarycznie)
•    maks. rozdzielczość i długość kabla:
    o    7680 x 4320 px @ 30 Hz przy 2 m przewodzie wejściowym i 10 m wyjściowym
•    transmisja sygnału audio i wideo
•    połączenie szeregowe urządzeń (kaskadowo)

A to już wiesz?  Smartfon Blaupunkt SL02 już dostępny w Polsce

Zawartość opakowania
•    repeater DisplayPort
•    zewnętrzny zasilacz
•    instrukcja obsługi

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Delock wprowadza repeater sygnału DisplayPort 8K BIZNES, IT i technologie - Choć technologia bezprzewodowa jest wygodna, nie zawsze jest idealna. Tam, gdzie odległości są duże, a transmisja sygnału wideo musi być płynna zachodzi potrzeba jego wzmocnienia.
Hashtagi: #BIZNES #IT i technologie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy