IT i technologie LIFESTYLE

Cztery razy szybsze ładowanie dzięki indukcyjnej ładowarce Hama „Turbo Fast” 15

Data publikacji: 2018-03-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Cztery razy szybsze ładowanie dzięki indukcyjnej ładowarce Hama „Turbo Fast” 15
Kategoria: LIFESTYLE, IT i technologie

Indukcja postrzegana jest jako współczesna magia. Dlatego też wiele producentów decyduje się wykorzystać tę technologię aby udoskonalić i unowocześnić swoje produkty. Hama również chętnie dzieli się „czarami” i przedstawia ładowarkę indukcyjną „Turbo Fast”.

Cztery razy szybsze ładowanie dzięki indukcyjnej ładowarce Hama „Turbo Fast” 15 LIFESTYLE, IT i technologie - Indukcja postrzegana jest jako współczesna magia. Dlatego też wiele producentów decyduje się wykorzystać tę technologię aby udoskonalić i unowocześnić swoje produkty. Hama również chętnie dzieli się „czarami” i przedstawia ładowarkę indukcyjną „Turbo Fast”.

Indukcja postrzegana jest jako współczesna magia. Dlatego też wiele producentów decyduje się wykorzystać tę technologię aby udoskonalić i unowocześnić swoje produkty. Hama również chętnie dzieli się „czarami” i przedstawia ładowarkę indukcyjną „Turbo Fast”. Wystarczy ułożyć telefon na urządzeniu, a ładowanie rozpocznie się automatycznie. Dzięki zastosowaniu technologii Wireless Turbo Fast Charge możemy spodziewać się ekstremalnie szybkiego uzupełniania energii – nawet  4 razy szybszego w porównaniu do tradycyjnych technologii. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy zagwarantowaną maksymalną szybkość ładowania dostosowaną do urządzenia, a zoptymalizowany proces uzupełniania energii oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość.

Szybko, bezpiecznie i bezproblemowo

Ładowarka Hama „Turbo Fast” 15 W to urządzenie, które dzięki zastosowaniu technologii Wireless Turbo Fast Charge możemy ekstremalnie szybko naładować telefon, nawet 4 razy szybciej w porównaniu do tradycyjnych technologii. Działanie ładowarki jest dziecinnie proste – wystarczy położyć telefon na stacji, a ładowanie rozpocznie się automatycznie, bez niewygodnego kabla, który przeszkadza na biurku. Gdy tylko podniesiemy smartfon, proces ładowania zatrzymuje się. Warto też wiedzieć, że uzupełniając baterię za pomocą technologii indukcyjnej chronimy wrażliwe styki telefonu. Produkt ten automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie i dostosowuje do niego szybkość ładowania. Dzięki temu akumulator smartfona jest oszczędniej eksploatowany, a tym samym wydłuża się jego żywotność. Jest to niewątpliwie duży plus, zwłaszcza, że przy ładowaniu indukcyjnym bateria służy dłużej i unikamy częstego ładowania urządzenia.

Uniwersalny dla każdego

Ładowarka indukcyjna Hama „Turbo Fast” dostosowana jest do ładowania każdej, popularnej marki telefonu komórkowego. Urządzenie posiada wskaźnik funkcji oraz połączenie Micro-USB. Prędkość ładowania wsparta jest zasilaniem 15 W. Dodatkowo urządzenie zgodne jest z Qi. „Turbo Fast” jest niewielką ładowarką o wymiarach 9 x 9 x 2 cm, a więc zmieści się na każdym biurku. Stosunkowo lekkie, bo ważące tylko 90 g, urządzenie posiada 2 lata gwarancji.

Hama „Turbo Fast” to świetny wybór dla osób lubiących nowoczesną technologię, niebanalne zastosowania projektowe oraz ładnie wyglądające przedmioty. Ładowarka skutecznie i bezpiecznie, a przede wszystkim bardzo szybko naładuje smartfona dbając także o komfort użytkownika poprzez zrezygnowanie z niepotrzebnych kabli. Produkt dostępny jest w cenie 149 zł, a więcej informacji na jego temat udostępnia producent na www.hama.pl  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Cztery razy szybsze ładowanie dzięki indukcyjnej ładowarce Hama „Turbo Fast” 15 LIFESTYLE, IT i technologie - Indukcja postrzegana jest jako współczesna magia. Dlatego też wiele producentów decyduje się wykorzystać tę technologię aby udoskonalić i unowocześnić swoje produkty. Hama również chętnie dzieli się „czarami” i przedstawia ładowarkę indukcyjną „Turbo Fast”.
Hashtagi: #LIFESTYLE #IT i technologie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #IT i technologie